KONST / Litografier / Färglitografi 16216070
nr 1621 6070
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 96/150. Färglitografi, bildmått: 56x43 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:09:12)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 18:17:08
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson